Із 1 липня повинен запуститися ринок електроенергії - Гройсман

Глава уряду Володимир Гройсман  — Із 1 липня повинен запуститися ринок електроенергії — Гройсман
Глава уряду Володимир Гройсман
Глава уряду вважає, що при введенні нового ринку електроенергії має бути враховано соціальний аспект Об этом сообщает emmynews.in.ua со ссылкой на СМИ.


За інформацією прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністерство енергетики та вугільної промисловості напрацьовує нормативну базу для запуску нового ринку електроенергії.


Про це він повідомив в інтерв’ю інформагентству «Інтерфакс-Україна».


«Закон про ринок електроенергії був напрацьований разом з нашими міжнародними партнерами. Він прийнятий парламентом і передбачає введення ринку електроенергії з 1 липня у відповідності з усіма міжнародними стандартами. Тому зараз на виконання закону Міненерго напрацьовує нормативну базу для його впровадження», — заявив Гройсман.


Прем’єр-міністр вважає, що при введенні нового ринку електроенергії має бути враховано соціальний аспект.


«Для мене дуже важливо, щоб будь-які новації не призвели до підвищення цін на електроенергію для людей», — наголосив він.


Як повідомлялося, на липень 2019 року в Україні намічений запуск нової моделі оптового ринку е/е на виконання закону «Про ринок е/е», прийнятого у квітні 2017 року. Передбачається перехід від роботи з моделі «єдиного покупця» до повномасштабного конкурентного ринку, який передбачає двосторонні договори між виробниками і великими споживачами, впровадження балансуючого ринку, ринку «на добу вперед» і внутрішньодобового ринку.


Закон «Про ринок електричної енергії» імплементує норми Третього енергопакету ЄС.


Для населення тарифи на електроенергію не зростуть. З метою збереження прийнятних для населення тарифів компенсацію різниці між ринковою і регульованою цінами електроенергії для побутових споживачів будуть проводити за рахунок прибутку «Енергоатому».


Читайте також:

Who is Mr. Gro? Гройсман міняє стратегію і залишається без #уряду


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/iz-1-lipnya-povinen-zapustitisya-rinok-elektroenergiji-groysman-593291.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя